Působnost na:

Buněčná detoxikace:

látková výměna se podstatně urychluje. V praxi to znamená, že je rovněž až o 70% účinnější vylučování toxinů z buněk. Efekt rychlejší látkové výměny se využívá i při redukci hmotnosti.  Více najdete…Aktivace enzymů:

působení na tělesné tekutiny, zejména lymfu - mezibuněčnou tekutinu významně zkracuje dobu nutnou při odstraňování různorodých zdravotních potíží (otoky, celulitida). Více najdete…Zvýšení obranyschopnosti organismu:

vyšší odolnost proti infekcím a zmírnění autoimunitních onemocnění bylo oceněno medailí asociace v boji proti rakovině Marie Sklodowskiej – Curie. Více najdete…Harmonie těla:

pod vlivem Vioforu JPS se zvyšuje celkové množství ATP (základní zdroj energie buněk) až o 40 %, dochází ke stabilizaci homeostázy. Více najdete…Zvýšení výkonnosti organismu:

vlivem vioforterapie se zlepšuje sycení erytrocytů kyslíkem a také se zvedá množství kyslíku volně rozpuštěného v tekutinách. Oboji je významné pro aerobní způsob získávání energie na vnitřní mitochondriální membráně buněk. Více najdete…Relaxace a spánek:

při aplikaci Vioforterapie dochází k vyplavování beta endogenních opiátů a ke zvýšené tvorbě melatoninu. Umožňuje tedy navození celkové relaxace a analgetického účinku vioforterapie. Více najdete…

Vioforterapie!

VIOFOR JPS SYSTEM je inovativní, moderní a vysoce účinné zařízení poskytující uživatelům možnost využití unikátní technologie pro léčbu, rehabilitaci a prevenci širokého spektra chorob a posílení imunitního systému. Zařízení je určeno pro všechny věkové skupiny obyvatel pro


VIOFOR JPS SYSTEM preventivně chrání před zdravotními komplikacemi a napomáhá léčit řadu degenerativních onemocnění, poúrazových stavů, zánětů, širokého spektra poruch apod., pomocí tzv. VIOFORTERAPIE.
VIOFORTERAPIE je termín, který slyšíme stále častěji. Jedná se o nový druh fyzikální terapie chráněný patentem, který stimuluje a regeneruje buňky živých organismů v přírodních parametrech.
Jedná se o aplikaci terapie na originálním zařízení VIOFOR JPS SYSTEM, která působí na organismus pomocí elektromagnetického pole o extrémně nízkých hodnotách, podobných elektromagnetickému poli Země. Díky tomu je při dosahováno vynikajících výsledků v lékařské praxi i privátním používání.

Výrobky pod značkou Viofor se dělí na Viofor JPS System Professional určena zejména pro zdravotnická zařízení a Viofor JPS System Home pro domácí, laické použití.
VIOFOR JPS SYSTEM je někdy mylně zaměňován za klasickou magnetoterapii. Při porovnáni je ovšem několik podstatných rozdílů. Hlavními z nich jsou: biologicky přirozené frekvence elektromagnetické indukce podobné magnetickému poli Země (30-70 mikrotesla). Magnetoterapie využívá hodnot 100-1000x krát vyšších. Zařízení VIOFOR JPS SYSTEM využívá unikátní kombinace frekvencí v rozmezí 1-1000Hz, čímž se zásadně odlišuje od jiných zařízení. Doba aplikace je v porovnání s magnetoterapií nesrovnatelně kratší, přičemž VIOFOR JPS SYSTEM využívá tří současně působících hodnot v přírodních parametrech:

VIOFOR JPS SYSTEM Pozitivně působí na tělesné tekutiny – krev, lymfu, aktivuje enzymové skupiny a napomáhá lepšímu vstřebávání stopových prvků (Ca, NA, FE apod.)

V českém klinickém hodnocení je uvedeno, že riziko použití tohoto zařízení je prakticky nulové a jako jediné zařízení tohoto typu na českém trhu, je určeno i pro laickou veřejnost na prevenci a regeneraci organismu.
Za prokazatelné výsledky byla oceněna řadou mezinárodních vyznamenání - např. MEDAILE ASOCIACE V BOJI PROTI RAKOVINĚ MARIE SKLODOWSKIEJ-CURIE nebo ocenění na mezinárodních veletrzích, v Bruselu, v Norimberku, v Ženevě, dvakrát v Paříži i v Budapešti a jiné.

KLINICKÉ ZKOUŠKY
vioforstimulace klinické zkoušky 1 vioforstimulace klinické zkoušky 2

Nejčastější využití

vioforstimulace

vioforstimulace bod

vioforstimulace matrace

vioforstimulace pristroj

vioforstimulace stroj

Zajímavé odkazy